استخدام در فتوگرافی پزشکی

استخدام در فتوگرافی پزشکی

دعوت به همکاری

 مجموعه فتوگرافی پزشکی سپند در زمینه عکاسی پزشکی دعوت به همکاری می نماید.

ما در مجموعه فتوگرافی پزشکی سپند به دنبال دو همکار (خانم) جهت عکاسی پزشکی، در دفتر مرکزی تهران و یکی از شعب مجموعه هستیم.
مواردی که برایمان مهم است :
دقت بالا
نظم
وقت شناسی
انعطاف پذیری

+مواردی که امتیاز مثبت محسوب میشود:
 آشنایی با عکاسی
آشنایی با فتوشاپ

 

عکاسی پزشکی شامل :

عکس از دندان جهت ارتودنسی

عکس قبل از جراحی بینی

عکس بعد از جراحی بینی

عکس های  اعضای بدن

و عکس های فتوماکروگرافی می باشد.

عکاسی پزشکی در طرح درمان مناسب برای بیمار نقش مهمی را ایفا می کند.


محدوده دفتر مرکزی :
پاسداران ، میدان هروی

ساعت کاری : ۱۸-۹

برای آشنایی بیشتر با عکاسی پزشکی اینجا کلیک کنید.

⭐️علاقمندان جهت همکاری رزومه ی خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال فرمایید.
Sepand.photography@gmail.com

 


فتوگرافی پزشکی روز های تعطیل

فتوگرافی پزشکی روز های تعطیل

فتوگرافی پزشکی روزهای تعطیل

به اطلاع مراجعین محترم می ساند در دفتر مرکزی فتوگرافی پزشکی سپند تهران امکان تهیه عکس پزشکی اورژانسی با تحویل فوری در روزهای تعطیل با هماهنگی قبلی امکان پذیر می باشد.

یکی از مشکلات مراجعین و بیماران گرامی مساله زمان بندی برای تهیه عکس های پزشکی می باشد.

از آنجایی که بسیاری از مراجعین دانش آموز و کارمندان هستند گاها در مساله ی زمان بندی دچار مشکل می شوند. همان طور که می دانیم برخی از عکس های پزشکی برای بیماران باید به صورت اورژانسی گرفته شوند و برای پزشکان و بیماران این نکته که عکس های اورژانسی با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان تهیه شود حاٰئز اهمیت می باشد.

واحد ارتباط با مشتری سپند با همکاری عکاسان پزشکی در نظر گرفته است که برای مراجعینی که نمیتوانند در طول روزهای هفته به مجموعه عکاسی پزشکی سپند مراجعه کنند – عکاسی پزشکی در روزهای تعطیل انجام بگیرد.

مراجعین و بیماران گرامی توجه کنند که برای تهیه عکس های پزشکی در روزهای تعطیل می بایست حداقل ۲۴ساعت قبل از مراجعه با دفتر مرکزی فتوگرافی پزشکی سپند در تهران تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام داده و زمان خود را ثبت کنند.

بدیهی است که عملیات فتوگرافی پزشکی در روزهای تعطیل فقط در ساعت های هماهنگ شده با بیماران صورت می پذیرد.

ضمنا عکاسی پزشکی در روزهای تعطیل توسط همان متخصصین عکاسی پزشکی در روزهای عادی انجام خواهد پذیرفت.

تمامی عکس های پزشکی گرفته شده در مجموعه فتوگرافی پزشکی سپند شامل عکس های دندان (ارتودنسی) قبل و بعد از درمان عکس های جراحی بینی (رینوپلاستی) قبل و بعد از درمان عکس های جراحی اعضای بدن عکس های فتوماکروگرافی دارای سیستم تضمین کیفیت می باشد.

مجموعه فتوگرافی پزشکی سپند به عنوان یکی از بهترین مراکز فتوگرافی پزشکی تهران مفتخر است که بتواند قدم هایی جهت افزایش رضایت مشتری بر دارد.

لازم به ذکر است امکان استفاده از این طرح در حال حاضر فقط در شعبه ی مرکزی فتوگرافی پزشکی سپند (شعبه ی تهران) امکان پذیر می باشد.

برای هماهنگی با مجموعه و زمان بندی با شماره های  تماس بگیرید.

۲۲۹۷۷۶۷۱-۲۲۹۷۷۴۵۲-۰۹۱۲۸۲۶۴۴۶۳

فتوگرافی پزشکی سپند تهران


فتوگرافی پزشکی قم

فتوگرافی پزشکی قم

فتوگرافی پزشکی قم (عکاسی پزشکی قم)

 

به استحضار دندانپزشکان و متخصصین جراحی زیبایی میرساند در تابستان ۱۳۹۷ شعبه ی استان قم فتوگرافی پزشکی سپند (عکاسی پزشکی سپند) افتتاح گردید.

مجموعه فتوگرافی پزشکی سپند در راستای اهداف خود شامل تخصص گرایی ، ارایه خدمات با کیفیت بالا به پزشکان و بیماران و تسهیل فرآیند فتوگرافی پزشکی (عکاسی پزشکی) برای تمام مردم ایران شعبه ی خود را در مرکز شهر قم افتتاح کرد.

ما خوشحالیم که قدمی بزرگ در راستای تحقق یکی از چشم انداز های خود یعنی افتتاح شعب گوناگون در شهرستان ها جهت تسهیل کار درمانی مردم ساکن سایر استان ها برداشتیم.

لازم به ذکر است که مجموعه فتوگرافی پزشکی سپند تمام تلاش خود را انجام داده است تا با تضمین کیفیت و استفاده از نیروهای متخصص رضایت پزشکان و بیماران را جلب کند.

هم اکنون مجموعه فتوگرافی پزشکی سپند به عنوان یکی از مطرح ترین مراکز فتوگرافی پزشکی تهران با شعبه ی اختصاصی در استان قم نیزفعالیت میکند.

برای تعیین وقت آنلاین عکاسی پزشکی در استان قم اینجا کلیک کنید و شعبه ی قم را انتخاب فرمایید.


دسترسی به فتوگرافی پزشکی در تهران

دسترسی به فتوگرافی پزشکی در تهران

دسترسی به فتوگرافی پزشکی در تهران (عکاسی پزشکی در تهران)

مجموعه فتوگرافی پزشکی سپند با قرار گرفتن در محدوده خیابان پاسداران ، میدان هروی تهران مفتخر است که به عنوان مجموعه ی تخصصی فتوگرافی پزشکی در شمال تهران به مراجعین شمال تهران خدمات ارائه دهد.(عکاسی پزشکی شمال تهران)

همچنین فتوگرافی پزشکی سپند با دسترسی مناسب از نقاط مختلف تهران وبه ویژه دسترسی مناسب از شرق تهران (تاکسی ، اتوبوس و مترو) فتوگرافی پزشکی در شرق تهران را با سهولت برای مراجعین شرق تهران انجام میدهد.(عکاسی پزشکی شرق تهران)

فتوگرافی پزشکی سپند برای مراجعین محترمی که از مرکز شهر تهران به فتوگرافی پرشکی تشریف میاورند با نزدیکی به ایستگاه های مترو و خطوط اتوبوس از موقعیت مناسبی برخوردار میباشد.(عکاسی پزشکی مرکز تهران)

فتوگرافی پزشکی سپند برای مراجعین محترمی که از سمت غرب شهر تهران تشریف میاورند با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و اتوبان های شهر تهران قابل دسترسی میباشد.(عکاسی پزشکی غرب تهران)

 فتوگرافی پزشکی سپند برای ساکنین محترم جنوب تهران نیز با دسترسی مناسب ( اتوبوس های سریع السیر اتوبان امام علی) و متروی هروی ، فتوگرافی پزشکی جنوب تهران را نیز پوشش میدهد.(عکاسی پزشکی جنوب تهران)

ما مفتخریم که با استفاده از نیروهای متخصص و کیفیت بالای کار رضایت شما را به دست آوریم.

رضایت شما ، افتخار ماست.
 

جهت تعیین وقت آنلایناینجا کلیک کنید


راه اندازی سیستم تعیین وقت آنلاین فتوگرافی

راه اندازی سیستم تعیین وقت آنلاین فتوگرافی

با سیستم تعیین وقت آنلاین فتوگرافی پزشکی سپند ساعت و روز حضور خود را تعیین نمایید.

سیستم هوشمند ما آدرس و ساعت حضورتان را به موقع با پیامک به شما یاد آوری می‌کند.

با مراجعه در ساعتی که در سیستم تعیین کرده اید بدون انتظار و کوچکترین معطلی عکستان گرفته می‌شود.

علاوه بر آن از 5 درصد تخفیف تعیین وقت آنلاین هم برخوردار گردید.

 

با سپاس

فتوگرافی پزشکی (عکاسی پزشکی) سپند 

سپند (سلامت پایی با نگاهی دقیق)